Zaloguj się

Zarobki

Ile chciałby Pan zarabiać?

Gentlemeni nie rozmawiają o pieniądzach. A co jeśli nie ma wyjścia? Aby nie popełnić gafy i zwiększyć swoje szansę na rynku pracy, warto wiedzieć ile zarabiają inni.

 

Już po raz dziesiąty portal wynagrodzenia.pl przy współpracy z czołowymi serwisami przeprowadza Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń.

"Podobnie jak w poprzednich latach podjęliśmy się dostarczenia użytkownikom internetu rzetelnych danych na temat zarobków Polaków" – komentuje Magdalena Witek, z firmy Sedlak &Sedlak. Prezentowane dane pozwalają poznać wynagrodzenia na różnych stanowiskach, w regionie czy branży.

 

Znajomość zarobków oraz widełek płac może stanowić podstawę do negocjacji własnego wynagrodzenia. "Wiedza dotycząca płac na danym stanowisku w szczególności przydaje się osobom które negocjują wynagrodzenie. Może być również wskazówką dla kandydatów ubiegających o pracę, kiedy na rozmowie kwalifikacyjnej padnie pytanie „Jakie są Pana wymagania finansowe?” – dodaje Witek.

 

Organizatorzy badania zachęcają do wypełniania kwestionariusza. Dla osób, które to zrobią portal wynagrodzenia.pl przygotował bezpłatną analizę płac dla wybranego stanowiska. "Chcemy zachęcić użytkowników internetu do wzięcia udziału w badaniu. Dla każdego kto poświęci nam 3-5 minut, przygotowaliśmy szczegółowy raport" – komentuje Witek. Raport zawiera dane o zróżnicowaniu wynagrodzeń w zależności od takich parametrów, jak staż pracy, wykształcenie, czy miejsce pracy. Zainteresowanie użytkowników mogą również wzbudzić informacje na temat wielkości premii i rodzajów benefitów przyznawanych pracownikom.

 

KluczDoKariery.pl jest oficjalnym partnerem Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń!

 

Zapraszamy do udziału w badaniu!

 

Ogólnopolskie badanie wynagrodzeń

Subskrybuj RSS


Płatności obsługuje:
PayU - Bezpieczne płatności internetoweLogo Transferuj.pl

 

loga ue

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Inwestujemy w waszą przyszłość

Copyright © HR System 2010 - 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Ideo CMS Edito powered by: