Zaloguj się

Kampania w 2012

Kampania społeczna  „Świadomie wybieram przyszłość” została zakończona 28 lutego 2013 r. Skierowana została do młodzieży – uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy są na etapie wyboru swojej dalszej ścieżki kariery zawodowej.

 

Do kampanii zgłosiło się ponad 500 szkół ze wszystkich województw. Misją kampanii było wspieranie młodzieży w planowaniu i podejmowaniu właściwych oraz świadomych decyzji dotyczących ich dalszej ścieżki edukacji i kariery.

W ramach akcji obraliśmy za cel pokazanie młodzieży, iż posiadają pewne typy osobowości zawodowej i mogą sami kształtować własną ścieżkę kariery zgodną

z ich osobistymi preferencjami i predyspozycjami zawodowymi.

W ramach chęci współpracy i uczestnictwa w kampanii poprzez zgłoszenie szkoły za pomocą kwestionariuszy został przekazany darmowy dostęp do wyniku Testów Obszarów i Kompetencji Zawodowych dla wszystkich uczniów szkoły oraz proponowany scenariusz lekcji dotyczącej świadomego podejmowania decyzji zawodowych dla nauczyciela. Udział w kampanii był bezpłatny.

 

Dodatkowo, aby uatrakcyjnić kampanię został zorganizowany konkurs, którego celem było zwiększenie zaangażowania uczniów w wypełnianie testów. Szkoły rywalizowały o specjalnie dedykowane dla nich certyfikaty za udział w kampanii i nagrody rzeczowe sponsorowane przez portal kluczdokariery.pl oraz wydawnictwo Samo Sedno. Choć wszystkie szkoły bardzo się starały, aby jak najdokładniej uczniowie wypełniali testy, to zgodnie z regulaminem konkursu pięć z nich zostało wyróżnionych:

 

  1. Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa w Lesku
  2. Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu 
  3. Zespół Szkół Technicznych im. Stanisława Staszica w Rybniku
  4. Liceum Ogólnokształcące nr I we Wrocławiu
  5. Zespół  Szkół  Rolniczych  w Brodnicy

 

Bardzo serdecznie dziękujemy za czynny udział w kampanii „Świadomie wybieram przyszłość”, gratulujemy nagrody zwycięskim szkołom i zachęcamy do aktywnego udziału w kolejnych kampaniach organizowanych z inicjatywy portalu KluczDoKariery.pl.

Subskrybuj RSS


Płatności obsługuje:
PayU - Bezpieczne płatności internetoweLogo Transferuj.pl

 

loga ue

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Inwestujemy w waszą przyszłość

Copyright © HR System 2010 - 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Ideo CMS Edito powered by: