Zaloguj się

Szkoły uczestniczące

 

Aktualizacja: 16.01.2014

 

Lp. Pełna nazwa szkoły Województwo
1 Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach dolnośląskie
2 Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego dolnośląskie
3 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bielawie dolnośląskie
4 Zespół Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie dolnośląskie
5 III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie w Świdnicy dolnośląskie
6 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Wyżykowskiego dolnośląskie
7 Gimnazjum specjalne nr 15 w Wałbrzychu dolnośląskie
8 ZespółSzkół Ekonomicznych im.Wincentego Stysia dolnośląskie
9 Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci w Głogowie dolnośląskie
10 Zespół Szkół Ekonomiczno - Turystycznych dolnośląskie
11 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. T. Kosciuszki dolnośląskie
12 Zespół Szkół Mechanicznych dolnośląskie
13 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie dolnośląskie
14 Zespół Szkół Ogólnokształcących dolnośląskie
15 Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze dolnośląskie
16 Liceum Ogólnokształcące w Trzebnicy dolnośląskie
17 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach dolnośląskie
18 Społeczne Integracyjne Liceum Ogólnokształcące "Amigo" dolnośląskie
19 Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Sobótce dolnośląskie
20 Zespół Szkół Budowlanych im. Wojska Polskiego dolnośląskie
21 liceum ogólnokształcące nr 1 dolnośląskie
22 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego dolnośląskie
23 III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika dolnośląskie
24 I Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego dolnośląskie
25 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Wyżykowskiego dolnośląskie
26 Zespół Szkół Mechanicznych im.Mikołaja Kopernika w Świdnicy dolnośląskie
27 Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa im. Stanisława Palucha dolnośląskie
28 Liceum Ogólokształcące Nr I im. Jana III Sobieskiego dolnośląskie
29 Zespół Szkół w Chełmży kujawsko-pomorskie
30 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Wielkiego kujawsko-pomorskie
31 Zespół Szkół im. Romualda Traugutta kujawsko-pomorskie
32 Zasadnicza Szkoła zawodowa Rzemiosła i Przedsiębiorczości kujawsko-pomorskie
33 I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowsk kujawsko-pomorskie
34 Zespół Szkół przy Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Koronowie kujawsko-pomorskie
35 Zespół Szkłół Mechanicznych nr 1 im. Franciszka Siemiradzkiego kujawsko-pomorskie
36 I Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich kujawsko-pomorskie
37 Zespół Szkół Technicznych im. Ziemi Dobrzyńskiej kujawsko-pomorskie
38 Zespół Szkół Zawodowych kujawsko-pomorskie
39 Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Obrowie kujawsko-pomorskie
40 Zespół Szkół Samochodowych kujawsko-pomorskie
41 Zespół Szkoł Katolickich im ks Jana Długosza kujawsko-pomorskie
42 Zespół Szkół Medycznych VIII Liceum Ogólnokształcące im. dr Emila Warmińskiego kujawsko-pomorskie
43 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Inowrocławiu kujawsko-pomorskie
44 ZESPÓŁ SZKÓŁ, CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W GRONOWIE kujawsko-pomorskie
45 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 -Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
46 ZESPÓŁ SZKÓŁ, CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W GRONOWIE kujawsko-pomorskie
47 Rzemieślnicza Szkoła Zawodowa lubelskie
48 Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie lubelskie
49 Zespół Szkół Ogólnokształcących lubelskie
50 Liceum Ogólnokształcące im.Bohaterów Porytowego Wzgórza lubelskie
51 Gimnazjum nr 1 lubelskie
52 Zespół Szkół nr 3 w Puławach lubelskie
53 Zespół Szkół w Trawnikach lubelskie
54 Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego lubelskie
55 Zespół Szkół lubelskie
56 Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Puławach lubelskie
57 Zespół Szkół im. św. Stanisława Kostki lubelskie
58 II Liceum Ogólnokształcące im. gen. G. Orlicz-Dreszera lubelskie
59 Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych Zamość lubelskie
60 Licewum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza lubelskie
61 Zespół Szkół Agrobiznesu lubelskie
62 Zespół Szkół Ogólnokształcących lubelskie
63 I LO im. T. Kościuszki lubelskie
64 I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach lubelskie
65 I Liceum Ogólnokształcące im. E.Dembowskiego lubuskie
66 Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu lubuskie
67 Zespół Szkół Zawodowych PBO Sp. z o.o. lubuskie
68 Zespół Szkół Ekonomicznych lubuskie
69 Zespół Szkół Ekonomicznych lubuskie
70 Europejskie Liceum Ogólnokształcące dr Rahn lubuskie
71 Powiatowy Zespół Szkół Technicznych i Zawodowycyh lubuskie
72 ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNYCH I TECHNICZNYCH lubuskie
73 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych lubuskie
74 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk" lubuskie
75 Zespół Szkół Budowlanych im. M. Kopernika lubuskie
76 Zespół Szkół nr1 WZDZ lubuskie
77 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza lubuskie
78 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szprotawie lubuskie
79 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Leszka Kołakowskiego nr 5 lubuskie
80 XXI LO im. B. Prusa łódzkie
81 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych łódzkie
82 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie łódzkie
83 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła IIw Kleszczowie łódzkie
84 IV Liceum Ogólnokształcące im.gen.Stefana Roweckiego łódzkie
85 Zespół Szkół RCKU łódzkie
86 ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 3 łódzkie
87 I LO im. Gen. J. H. Dąbrowskiego łódzkie
88 Społeczne Liceum Ogólnokształcące MILENIUM łódzkie
89 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 łódzkie
90 XXIV LO im. MariiSKłodowskiej-Curie łódzkie
91 Zespół Szkół Prywatnych im. prof. Kowalskiego łódzkie
92 VIII Liceum Ogólnokształcące im A. Asnyka łódzkie
93 I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu łódzkie
94 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Złoczewie łódzkie
95 Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej łódzkie
96 34 LO łódzkie
97 Zespół Szkół im.Marii Skłodowskiej - Curie w Działoszynie łódzkie
98 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. A. Troczewskiego łódzkie
99 XII Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego łódzkie
100 Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK im. św. Stanisława Kostki w Kutnie łódzkie
101 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych łódzkie
102 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Łodzi łódzkie
103 Zespół Szkół Prywatnych łódzkie
104 ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 3 IM. JANA PAWŁA II W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM łódzkie
105 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 łódzkie
106 Zespół Zszkół POnadgimnazjalnych Nr 4 łódzkie
107 II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli łódzkie
108 Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie łódzkie
109 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Władysława Grabskiego w Łowiczu łódzkie
110 Zespół Szkół Ekonomicznych małopolskie
111 Liceum O gólnokształcące małopolskie
112 Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini małopolskie
113 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku małopolskie
114 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Skrzyszowie małopolskie
115 Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego małopolskie
116 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie małopolskie
117 Zespół Szkół Mechanicznych nr3 małopolskie
118 Zespół Szkół Ekonomicznych nr 3 małopolskie
119 Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łapanowie małopolskie
120 X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie małopolskie
121 Liceum O gólnokształcące małopolskie
122 Zespół Szkół Zawodowych małopolskie
123 Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach małopolskie
124 Katolickie Szkoły im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie małopolskie
125 Zespół Szkół nr 3 im.ks.prof.J.Tischnera w Wadowicach małopolskie
126 Zespół Szkół im. Bartosza Głowackiego małopolskie
127 Akademickie Liceum Ogólnokształcące im. Króla Bolesława Chrobrego małopolskie
128 Zespół Szkół Ekonomicznych małopolskie
129 Powiatowy Zespół Nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu małopolskie
130 Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej małopolskie
131 Zespół Szkół Ekonomicznych małopolskie
132 Zespół Szkół nr 1 w Wadowicach małopolskie
133 XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II małopolskie
134 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II małopolskie
135 Zespół Szkół Chemicznych małopolskie
136 Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych małopolskie
137 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 małopolskie
138 Zespół Szkół Gastronomicznych nr 2 małopolskie
139 XXX Liceum Ogólnokształcące  w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr14 małopolskie
140 Zespół Szkół Technicznych im.Ignacego Mościckiego małopolskie
141 Zespół Szkół Ogólnokształcących małopolskie
142 Zespół Szkół Technicznych i Placówek im. St. Staszica małopolskie
143 Zespół Szkół Ekonomicznych nr 1 im. M. Kopernika małopolskie
144 Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawdowych małopolskie
145 II Liceum Ogólnokształcące w Nowym Sączu małopolskie
146 I Liceum Ogólnokształcące im. K. Brodzińskiego w Tarnowie małopolskie
147 I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego małopolskie
148 Zespół Szkół Mechanicznych nr 3 małopolskie
149 Zespół Szkół Mechanicznych nr 3 małopolskie
150 II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego małopolskie
151 VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące małopolskie
152 Zespół Szkół Ogólnokształcacych Nr4 małopolskie
153 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych   Małopolska Szkoła Gościnności    im. Tytusa Chałubińskiego małopolskie
154 Zespół Szkół Poligraficzno-Księgarskich im. Zenona Klemensiewicza małopolskie
155 IV Prywatne Liceum Ogólnokształcące małopolskie
156 Zespół Szkół Zawodowych mazowieckie
157 XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiedgo mazowieckie
158 VII Liceum ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego mazowieckie
159 ZESPOŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 2 W OSTROŁĘCE mazowieckie
160 I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. C. K. NORWIDA W WYSZKOWIE mazowieckie
161 ZESPÓŁ SZKÓŁ W DŁUGOSIODLE mazowieckie
162 XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. St. Staszica mazowieckie
163 Zespół Szkół nr 1 w Płocku mazowieckie
164 Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego mazowieckie
165 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, II Liceum Ogólnokształcące mazowieckie
166 IV Liceum Ogólnokształcące im. T. Chałubińskiego mazowieckie
167 Zespół Szkół im. K.K.Baczyńskiego mazowieckie
168 Liceum Ogólnokształcące im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku mazowieckie
169 Zespół Szkół nr 1 mazowieckie
170 Liceum Ogólnokształcące mazowieckie
171 Zespół Szkół Zawodowych im. M.Skłodowskiej-Curie w Płocku mazowieckie
172 Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego mazowieckie
173 Zespół Szkół Ekonomicznych im Stanisława Staszica mazowieckie
174 Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Stanisława Reymonta mazowieckie
175 ZESPÓL SZKÓŁ IM. WŁ. ST. REYMONTA W ZABRODZIU mazowieckie
176 Liceum Ogólnokształcące Nr III mazowieckie
177 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie mazowieckie
178 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Radomiu mazowieckie
179 XLV LO im. Romualda Traugutta mazowieckie
180 Zespół Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego mazowieckie
181 Zespół Szkół Ekonomicznych mazowieckie
182 XLV Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta mazowieckie
183 Zespół Szkół nr 1 mazowieckie
184 Zespół Szkół Nr 1 mazowieckie
185 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. M. Kopernika w Siedlcach mazowieckie
186 Liceum Ogólnokształcące w Drobinie mazowieckie
187 XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi  im.Narcyzy Żmichowskiej mazowieckie
188 Zespół Szkół Nr 26 mazowieckie
189 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych mazowieckie
190 Liceum Ogólnokształcące w Drobinie mazowieckie
191 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu mazowieckie
192 CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO mazowieckie
193 Zespół Szkół Samochodowych mazowieckie
194 Zespół Szkół nr 23 mazowieckie
195 I Liceum ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Limanowskiego mazowieckie
196 Zespół Szkół Ekonomicznych mazowieckie
197 Liceum Ogólnokształcące im Jana Kochanowskiego w Zwoleniu mazowieckie
198 Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałak Józefa Piłsudskiego mazowieckie
199 I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Rodziny mazowieckie
200 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Golądkowie mazowieckie
201 Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej mazowieckie
202 PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  W ŁOMIANKACH IM. K.WOJTYŁY mazowieckie
203 Zespół Szkół w Raciążu mazowieckie
204 CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia w Warszawie mazowieckie
205 XLVII Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego mazowieckie
206 Zespółó Szkół Ponadgimnazjalnych w Białobrzegach mazowieckie
207 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 opolskie
208 Zespół Szkół Rolniczych w Namysłowie opolskie
209 Zespół Szkół w Prudniku opolskie
210 Zespół Szkół Zawodowych im.Piastów Opolskich opolskie
211 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 opolskie
212 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM.STANISŁAWA STASZICA W OPOLU opolskie
213 Liceum Ogólnokształcące im.Bolesława Chrobrego opolskie
214 ZSP Nr 2 CKU opolskie
215 Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzegu opolskie
216 Zespół Szkół Budowlanych im.Papieża Jana Pawła II w Opolu opolskie
217 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących opolskie
218 Zespół Szkół Technicznych im.E.Kwiatkowskiego podkarpackie
219 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki podkarpackie
220 Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra skargi podkarpackie
221 VIII Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 3 podkarpackie
222 Zespół Szkół nr 1 podkarpackie
223 I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku podkarpackie
224 Zespół Szkół nr 1 podkarpackie
225 Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej podkarpackie
226 Zespół Szkół Zawodowych im. Kard. S. Wyszyńskiego w Dynowie podkarpackie
227 IV Liceum Ogólnokształcące im Mikołaja Kopernika w Rzeszowie podkarpackie
228 Zespół Szkół podkarpackie
229 Liceum Ogólnokształcące podkarpackie
230 I Liceum Ogólnokształcace im.H.Sienkiewicza w Łańcucie podkarpackie
231 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych podkarpackie
232 Liceum Ogólnokształcące podkarpackie
233 Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej w Błażowej podkarpackie
234 Zespół Szkół podkarpackie
235 Miejski ZespółSzkół nr 5 w Krośnie podkarpackie
236 Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek podkarpackie
237 Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Głogowie Młp. podkarpackie
238 Zespół Szkoł nr 2  im. T. Rejtana podkarpackie
239 Zespół Szkół Drogowo - Geodezyjnych i Licealnych im. A. Witkowskiego podkarpackie
240 Zepól Szkół nr 1 im. Janusza Korczaka w Łańcucie podkarpackie
241 Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza podkarpackie
242 Zespół Szkół nr 2 w Dukli podkarpackie
243 Zespół Szkół Publicznych. Liceum Ogólnokształcące podkarpackie
244 Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. J. Słowackiego w Jarosławiu podkarpackie
245 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale podkarpackie
246 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 podkarpackie
247 Zespół Szkół Ogólnokształcacych Nr 1 w Mielcu podkarpackie
248 Zespół Szkół Mechanicznych im. gen. Władysława Andersa w Rzeszowie podkarpackie
249 Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Nowej Dębie podkarpackie
250 Zespół Szkół Agro-Technicznych im. W. Witosa podkarpackie
251 Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej podkarpackie
252 Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle podkarpackie
253 Akademickie Liceum Ogólnokształcące podkarpackie
254 Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli podkarpackie
255 Zesspół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu podkarpackie
256 Zespół Szkół Zawodowych Nr2 podlaskie
257 Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. M.Kopernika podlaskie
258 Zespół Szkół Handlowo- Ekonomicznych im. M.Kopernika podlaskie
259 Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku podlaskie
260 Zespół Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku podlaskie
261 IV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Białymstoku podlaskie
262 Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika podlaskie
263 XIII Liceum Ogólnokształcące podlaskie
264 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im.St.Staszica w Białymstoku podlaskie
265 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Staszica w Sejnach podlaskie
266 Augustowskie Centrum Edukacyjne podlaskie
267 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Łomży podlaskie
268 Zespół SzkółTechnicznych w Kolnie podlaskie
269 zespół szkół ponadgimnazjalnych w Somoninie pomorskie
270 Zespół Szkół Usługowych pomorskie
271 III LO w gdańsku im. Bohaterów Westerplatte pomorskie
272 Zespół Szkół nr 2 pomorskie
273 Zespół Szkół ponadgimnazjalnych nr 1 im.Noblistów Polskich w Słupsku pomorskie
274 Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich pomorskie
275 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH pomorskie
276 Kolegium Miejskie CKU pomorskie
277 Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach pomorskie
278 Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych pomorskie
279 Zespół Szkół Ogólnokształcących pomorskie
280 Zespół Szkół Technicznych pomorskie
281 X Liceum Ogólnokształacace im. Gdyńskich Nauczycieli Bohaterów II Wojny Światowej pomorskie
282 Zespół Szkół Architektury Krajopbrazu i Handlowo- Usługowych pomorskie
283 I Akademickie Liceum Ogólnokształcące pomorskie
284 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Bohaterskiej Załogi ORP "Orzeł" w Wejherowie pomorskie
285 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie pomorskie
286 V Liceum Ogólnokształcące pomorskie
287 Zespół Szkół Morskich pomorskie
288 Zespół Szkół Mechanicznych pomorskie
289 Technikum nr 2 pomorskie
290 Zespół Szkół Budowlanych pomorskie
291 VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego pomorskie
292 Akademickie Liceum Ogólnokształcące LINGWISTA pomorskie
293 Zespół Szkół Sióstr Salezjanek śląskie
294 III Liceum Ogólnokształcące  im. W. Styczyńskiego śląskie
295 Zespół Szkół nr 1 im. gen. Jerzego Ziętka w Katowicach śląskie
296 VI  LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. AK śląskie
297 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 śląskie
298 II Liceum Ogólnokształcące im. Czesława Miłosza w Jaworznie śląskie
299 Górnośląskie centrum Edukacyjne śląskie
300 ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH śląskie
301 Zespól Szkół Budowlano - Informatycznyc im. M. Kopernika śląskie
302 Zespół Szkół Nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera śląskie
303 Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie, PG nr 2, III LO śląskie
304 Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. króla Stanisława Augusta Poniatowskiego śląskie
305 centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego śląskie
306 Gimnazjum nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. AK śląskie
307 ILiceum Ogólnokształcace im.Tadeusza Kościuszki śląskie
308 Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych śląskie
309 Zespół Szkół śląskie
310 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. R.MIELCZARSKIEGO śląskie
311 III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 3, im. Stanisława Wyspiańskiego w Jastrzębiu-Zdroju śląskie
312 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr1 śląskie
313 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. TOMASZA KLENCZARA śląskie
314 IVLO śląskie
315 ZSO nr1 śląskie
316 Zespół Szkół im. św. Edyty Stein KSW śląskie
317 Zespół Szkół Nr 2 im.W. Korfantego śląskie
318 X Liceum Ogólnokształcące im. I.J. Paderewskiego śląskie
319 Zespół Szkół Budowlanych śląskie
320 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 śląskie
321 Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie śląskie
322 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Łodygowicach śląskie
323 Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych śląskie
324 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki śląskie
325 Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO śląskie
326 Szkoła Organizacji i Zarządzania śląskie
327 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych śląskie
328 Katolickie Liceu Ogólnokształcące śląskie
329 VII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Jastrzębiu Zdroj śląskie
330 I Liceum Ogólnokształcące im.Mikołaja Kopernika śląskie
331 VII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Specjalnym przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Jastrzębiu Zdroju śląskie
332 II LO im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Mkołowie śląskie
333 Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Jastrzębiu-Zdroju śląskie
334 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych śląskie
335 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego śląskie
336 Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha w Wiśle śląskie
337 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących "MERITUM" śląskie
338 Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach śląskie
339 Zespół   Szkół   w   Woli śląskie
340 Zespół Szkół im. I.J.Paderewskiego w Knurowie śląskie
341 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 w Jędrzejowie świętokrzyskie
342 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. ks. Marcina Popiela, świętokrzyskie
343 Katolickie Gimnazjum im. ks. Marcina Popiela świętokrzyskie
344 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im, Hetmana Stefana Czarnieckiego świętokrzyskie
345 I Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie świętokrzyskie
346 IV Liceum Ogólnokształcące im. Hanki Sawickiej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 świętokrzyskie
347 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 im. ks.St. Konarskiego w Jędrzejowie świętokrzyskie
348 I Liceum Ogólnokształcące im. gen. W. Sikorskiego świętokrzyskie
349 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 wBodzentynie świętokrzyskie
350 Liceum Ogólnokształcące warmińsko-mazurskie
351 Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego warmińsko-mazurskie
352 II Liceum Ogólnokształcące im. K. I. Gałczyńskiego w Olsztynie warmińsko-mazurskie
353 Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K>I. Gałczyńskiego w Olsztynie warmińsko-mazurskie
354 Centrum Kształcenia Ustawicznego, Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Giżycku warmińsko-mazurskie
355 Zespół Szkół nr1 w Białej Piskiej warmińsko-mazurskie
356 I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Giżycku warmińsko-mazurskie
357 IV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej warmińsko-mazurskie
358 Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku warmińsko-mazurskie
359 Zespół Szkół Zawodowych warmińsko-mazurskie
360 I Liceum Ogólnokształcące im. Obrońców Westerplatte warmińsko-mazurskie
361 Zespół Szkół im. C.K.Norwida w Nowym Mieście Lubawskim warmińsko-mazurskie
362 ZESPÓŁ SZKÓŁ W BISKUPCU warmińsko-mazurskie
363 I Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kochanowskiego warmińsko-mazurskie
364 Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu warmińsko-mazurskie
365 III Liceum im.C.K.Norwida w Koninie wielkopolskie
366 Zespół Szkół Mechanicznych im. KEN wielkopolskie
367 Zespół Szkółw Puszczykowie wielkopolskie
368 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej wielkopolskie
369 zespół szkół im.gen.d.chłapowskiego w bolechowie wielkopolskie
370 II Liceum Ogólnokształcące im Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej wielkopolskie
371 Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego wielkopolskie
372 I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu wielkopolskie
373 I Liceum Ogólnokształcące im. H. Kołłątaja w Krotoszynie wielkopolskie
374 Liceum Oglmpkształcące im. Powstańców Wielkopolskich wielkopolskie
375 V Liceum Ogólnokształcące wielkopolskie
376 V Liceum Ogólnokształcące wielkopolskie
377 IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE wielkopolskie
378 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie wielkopolskie
379 Zespół Szkół Ogólnokształcących wielkopolskie
380 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. F.Ratajczaka w Kościanie wielkopolskie
381 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gnieźnie wielkopolskie
382 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 wielkopolskie
383 ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH IM. DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO W WITKOWIE wielkopolskie
384 Technikum nr 3 wielkopolskie
385 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Kaliszu wielkopolskie
386 I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga wielkopolskie
387 Zespół Szkół transportowo Elaktrycznych CKU wielkopolskie
388 Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich wielkopolskie
389 Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego wielkopolskie
390 Zespół Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Marszewie wielkopolskie
391 Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku wielkopolskie
392 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu wielkopolskie
393 Zespół Szkół im. T. Kościuszki zachodniopomorskie
394 Zesół Szkół Morskich zachodniopomorskie
395 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Płotach zachodniopomorskie
396 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 zachodniopomorskie
397 Zespół Szkół w Resku zachodniopomorskie
398 Zespół Szkół nr 5 w Szczecinku zachodniopomorskie
399 Zespół Szkół Nr 3 w Szczecinku zachodniopomorskie
400 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 zachodniopomorskie
401 Zespół Szkół Nr 9, im. R. Traugutta zachodniopomorskie
402 Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim zachodniopomorskie
403 Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich zachodniopomorskie
404 Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Szczecinie zachodniopomorskie
405 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 ROLNICZE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO zachodniopomorskie
406 Zespół Szkół Nr 6 zachodniopomorskie
407 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 I Liceum Ogólnokształcące im. ppor. Emilii Gierczak zachodniopomorskie
408 Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego zachodniopomorskie
409 Zespół Szkół Społecznych im. prof. Piotra Zaremby zachodniopomorskie
410 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim zachodniopomorskie
411 Zespoół Szkół Nr 2 w Cchoszcznie zachodniopomorskie
412 III Liceum Ogólnokształcące zachodniopomorskie
413 Zespół Szkół nr 1 im.H.Sienkiewicza zachodniopomorskie
Subskrybuj RSS


Płatności obsługuje:
PayU - Bezpieczne płatności internetoweLogo Transferuj.pl

 

loga ue

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Inwestujemy w waszą przyszłość

Copyright © HR System 2010 - 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Ideo CMS Edito powered by: