Zaloguj się

Partnerzy

Partner Strategiczny

 

Sprinet.pl to platforma, której celem jest skupienie społeczności zaangażowanej w proces Crowdsourcing’u, jak również wsparcie firm, instytucji i organizacji chcących poprawić jakość swoich produktów i usług.

 

Serwis Sprinet.pl umożliwia dzielenie się pomysłami na roz­wój organizacji (firma, instytucja publiczna, organizacja non-profit) oraz rozwiązywanie zaistniałych problemów. Działa w oparciu o zasady Crowdsourcingu (CS). W dużym uproszczeniu oznacza to czerpanie wiedzy, pomysłów od społeczeństwa. Crowdsourcing jako proces polega na przekazaniu zadań, zwykle wykonywanych przez pracowników firmy, niezdefiniowanej grupie ludzi, a nawet całej społeczności w formie otwartego zaproszenia i przy wykorzystaniu narzędzi Web 2.0. Wszechstronność CS polega na możliwości zastosowania go w wielu aspektach działalności przedsiębiorstwa i do różnych celów: od budowania zaangażowania konsumentów w życie marek, ulepszania produktów i usług, po szukanie pomysłów, inspiracji i nowych rozwiązań.

 

Uproszczając definicję Crowdsourcingu możemy ją przyrównać do burzy mózgów, nazywanej również „giełdą pomysłów” lub „fabryką pomysłów". Jednak nową formą tego procesu jest pójście o krok dalej czyli zaproszenie do burzy mózgów całego społeczeństwa a pozyskiwanie wiedzy już nie z grupy lecz z całego tłumu nosi nazwę Corowdsuringu.

 

 

 

 

Agencja interaktywna GreenFly - to dynamicznie działający zespół kreatywnych, pełnych zaangażowania, doświadczonych specjalistów z branży internetowej.
Jako firma działająca na wielu płaszczyznach rozwiązań marketingowych, zapewniamy Klientom kompleksową obsługę interaktywną. Świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.
Jesteśmy konkurencyjni zarówno jakościowo jak i cenowo, a nasza wyobraźnia oraz wiedza zdobyta nie tylko w branży pozwalają nam realizować w szybki sposób nawet najbardziej oryginalne i nietypowe projekty.

Partnerzy medialni

Subskrybuj RSS


Płatności obsługuje:
PayU - Bezpieczne płatności internetoweLogo Transferuj.pl

 

loga ue

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Inwestujemy w waszą przyszłość

Copyright © HR System 2010 - 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Ideo CMS Edito powered by: