Zaloguj się

Sonda

Czy kampanię powinniśmy realizować również w gimnazjach?

Dla ucznia

Aby wypełnić ZA DARMO kwestionariusz obszarów i kompetencji zawodowych oraz kwestionariusz przedsiębiorczości otrzymasz w szkole (na początku nowego roku - styczeń), która bierze udział w Kampanii Społecznej, login i hasło dostępu.

 

Następnie będziesz musiał wpisać go w prawym górnym roku strony, odpowiednio: login, hasło lub kliknąć w baner poniżej.

 


www.kluczdokariery.pl/moje-konto

 

Po zalogowaniu się na swoje indywidualne konto, otrzymasz bezpłatny dostęp do testu preferencji i predyspozycji zawodowych oraz testu przedsiębiorczości. Po wykonaniu testów będziesz mógł wrócić do wyników! Testy możesz wykonać TYLKO RAZ, jeśli będziesz chciał wykonać testy jeszcze raz - wynik zostanie nadpisany i nie będziesz miał możliwości powrotu do niego. Dlatego nie warto kłamać w odpowiedziach. Wyniki wówczas mogą pokazać ci ścieżkę kariery i edukacji nieodpowiadającą twoim predyspozycjom i preferencjom!

 

Poinformuj swojego pedagoga o kampanii, porozmawiaj ze swoim wychowawcą lub doradcą zawodowym w szkole. Może okazać się, że nie znają oni kampanii. Udział twojej szkoły jest również bezpłatny!

 

Kwestionariusz Obszarów i Kompetencji Zawodowych

Aby wypełnić kwestionariusz należy zalogować się do systemu (w prawym górnym rogu strony lub pod linkiem www.kluczdokariery.pl/moje-konto ) na login i hasło przekazane Ci przez nauczyciela. Po zalogowaniu otrzymasz informacje o wypełnieniu danych, musisz tam wpisać cokolwiek aby system puścił Cię dalej. Sugerujemy wpisać swoje dane rzeczywiste. Kolejnie otrzymasz widok 'moje konto' gdzie będziesz miał informacje o wykupionym Kwestionariuszu Obszarów i Kompetencji Zawodowych oraz Kwestionariuszu przedsiębiorczości. Klikając na nazwę kwestionariuszy zostaniesz przeniesiony do widoku wypełniania. Po wypełneniu kwestionariuszy otrzymasz bezpłatnie wynik jaki uzyskałeś.

 

Subskrybuj RSS


Płatności obsługuje:
PayU - Bezpieczne płatności internetoweLogo Transferuj.pl

 

loga ue

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Inwestujemy w waszą przyszłość

Copyright © HR System 2010 - 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Ideo CMS Edito powered by: