Zaloguj się

Sonda

Czy kampanię powinniśmy realizować również w gimnazjach?

Dla szkoły

 

Szanowni Państwo,

 

31 stycznia zakończyliśmy proces przesyłania materiałów na podane na liście zgłoszeniowej adresy mailowe.

 

Szkoły, które po tym terminie nie otrzymały od nas loginów dostępu do kwestionariuszy prosimy o indywidualny kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

 


 

Celem kampanii jest pokazanie młodzieży, iż posiadają pewne typy osobowości zawodowej i mogą sami kształtować własną ścieżkę kariery zgodną z ich osobistymi preferencjami i predyspozycjami zawodowymi.

 

Tegoroczna edycja odbywa się między 1 listopada a 30 kwietnia 2014 w dwóch etapach:

 

a)      Etap 1 – w jego ramach kontaktowane będą szkoły ponadgimnazjalne w całej Polsce aby poinformować o możliwości zgłoszenia chęci udziału w kampanii. Szkoła od 1 listopada do 15 stycznia ma możliwość zgłoszenia chęci udziału poprzez formularz zgłoszeniowy - etap zakończony!

 

b)      Etap 2 – od 31 stycznia do 30 kwietnia 2014 nauczyciele/pedagodzy/doradcy zawodowi w szkołach biorących udział w kampanii prowadzą lekcje dotyczącą doradztwa zawodowego wśród uczniów, przekazując im również darmowy dostęp do wyniku Kwestionariusza Obszarów i Kompetencji Zawodowych oraz Kwestionariusza przedsiębiorczości. Ponadto prowadzą działania promujące świadome podejmowanie decyzji przez uczniów.

 

 

 

Ponadto Szkoły biorące udział w kampanii otrzymają od nas:

 

  • proponowany scenariusz lekcji dotyczącej poradnictwa zawodowego dla nauczyciela,
  • materiały dydaktyczne tj. listę zadań i warsztatów dla uczniów, które nauczyciele mogą przeprowadzić podczas lekcji dotyczącej doradztwa zawodowego.

Banery dla szkół

Przygotowaliśmy dla Państwa banery w plikach PNG. Aby pobrać baner należy klinkąć na nazwę banera lub klinknąć prawym klawiszem myszki na banerze i pobrać za pomocą "zapisz obrazek jako...". Zachęcamy do zamieszczenia banerów na portalach szkół. Sugerujemy również baner podlinkować do zakładki "dla ucznia" - http://www.kluczdokariery.pl/wybieram/dla-ucznia/  lub do strony głównej kampanii - http://www.wybieram.kluczdokariery.pl. Uczniowie będą wówczas mogli łatwiej dotrzeć do Kwestionariusza i innych przydatnych informacji.

 

 

 

Baner dla szkoły 750x100px - ściągnij

baner dla szkoły 750x100px

 

 

 

Baner dla szkoły 300x160px - ściągnij

baner dla szkoły 300x160px

 

 

 

Baner dla szkoły 300x100px - ściągnij

baner dla szkoły 300x100px

Subskrybuj RSS


Płatności obsługuje:
PayU - Bezpieczne płatności internetoweLogo Transferuj.pl

 

loga ue

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Inwestujemy w waszą przyszłość

Copyright © HR System 2010 - 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Ideo CMS Edito powered by: