Zaloguj się

Rynek Pracy

Abakus Konsulting Sp. z o.o Sp.k realizuje projekt wsparcia zawodowego dla osób młodych z wojwództwa świetokrzyskiego

Data dodania: 09-06-2016
Przygotowanie i realizacja projektu „Kierunek - praca! Kompleksowy program wsparcia zawodowego dla osób młodych z województwa świętokrzyskiego„ są odpowiedzią na problemy z którymi boryka się ta grupa docelowa.

Jak reklamować firmę w internecie? 6 trendów na 2016 rok

Data dodania: 04-01-2016
Marketing internetowy rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego nie śledząc aktualnych trendów, łatwo wypaść z gry. Kto nie dostosował swojej strony internetowej do urządzeń mobilnych...

Pracownicy chcą mieć misję

Data dodania: 28-12-2015
Inicjatywy z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu na stałe wpisały się w kalendarz działań wielu firm. Jednak to właśnie w grudniu, w okresie przedświątecznym wiele organizacji intensyfikuje tego typu akcje.

O czym marzą pracownicy na święta?

Data dodania: 02-12-2015
Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to dla 88% firm doskonała okazja do obdarowania swoich pracowników! To dobra wiadomość dla ponad 14 milionów aktywnych zawodowo Polaków , którzy mogą w tym roku otrzymać świąteczny prezent od swojego szefa.

Niepełnosprawni na rynku pracy

Data dodania: 08-12-2015
Co roku w grudniu obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Data ta przypomina o ważnych kwestiach, które dla dotkniętych niepełnosprawnością na zawsze pozostaną wyzwaniem, z jakimi zmagają się przez cały rok.

Nowy rok przyniesie optymizm na rynku pracy

Data dodania: 17-12-2015
Jak pokazują wyniki najnowszego raportu ManpowerGroup, nowy rok będzie sprzyjał osobom poszukującym pracy i lepszych warunków zatrudnienia. Wzrosty zatrudnienia deklarują pracodawcy we wszystkich sektorach gospodarki oraz regionach kraju objętych badaniem

Umowy śmieciowe a umowa o pracę

Data dodania: 04-12-2015
Pojęcie umowy o pracę jest obecnie przeciwstawiane tak zwanej umowie śmieciowej. Pod pojęciem tym kryją się umowa o dzieło i umowa zlecenie. Skąd się wzięło takie postrzeganie umów cywilnoprawnych?
Subskrybuj RSS


Płatności obsługuje:
PayU - Bezpieczne płatności internetoweLogo Transferuj.pl

 

loga ue

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Inwestujemy w waszą przyszłość

Copyright © HR System 2010 - 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Ideo CMS Edito powered by: