Zaloguj się

Testy zawodowe online

Testy

Prezentowane testy zostały opracowane przez zespół specjalistów praktyków i teoretyków aktywnie związanych z doradztwem zawodowym i rozwojem kariery zawodowej.

 

Należy pamiętać, ze wyniki kwestionariuszy nie są jawne i powszechnie dostępne. Możliwość wglądu w nie masz tylko ty oraz ewentualnie osoba przeprowadzająca badanie, która ma za zadanie pomóc we właściwej interpretacji otrzymanych wyników. 

 

Wypełnienie testu jest bezpłatne. Płatny jest dostęp do wyniku testu. By uzyskać dostęp do wyniku, należy wykupić kod dostępu.

 

 

Do wyboru masz dwie formy płatności:

 

  1. Płatność SMS – obsługiwana przez payu. By uzyskać dostęp do wyniku testu, należy wysłać wiadomość SMS na podany numer. W odpowiedzi otrzymasz zwrotną wiadomość o przyjęciu wpłaty. Dostęp do wyniku testu zostanie odlokowany.
  2. Płatność za pomocą kredytów – obsługiwana przez Logo Transferuj.pl. Jeśli masz konto w naszym serwisie, umożliwiamy ci płatność za pomocą kredytów (jeśli nie masz wykupionych kredytów, możesz je kupić ze swojego konta w panelu „Kup kredyty”).

 

Urzędy pracy, firmy szkoleniowe lub inne instytucje, dostęp do wyników kewstionariuszy uzyskują w trybie abonamentowym - szczegóły tutaj

 

"Twoje wybory, a nie przypadek, wpływają na Twoje życie"
Subskrybuj RSS


Płatności obsługuje:
PayU - Bezpieczne płatności internetoweLogo Transferuj.pl

 

loga ue

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Inwestujemy w waszą przyszłość

Copyright © HR System 2010 - 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Ideo CMS Edito powered by: