Zaloguj się

o nas

 

HR System tworzą młodzi, ale doświadczeni ludzie mający wspólne cele i wizję rozwoju firmy. Zajmujemy się głównie tym, co związane jest z szeroko pojętym rozwojem zasobów ludzkich tj. badamy, szkolimy i doradzamy w zakresie HR. Podejmowane aktualnie przez nas przedsięwzięcia, jaki i dalsze plany wynikają z naszych doświadczeń, zdobytych głównie podczas realizacji projektów szkoleniowych i doradztwa zawodowego. Współpracujemy z licznymi firmami oraz instytucjami szkoleniowymi. Doświadczenie naszego zespołu potwierdza realizacja szkoleń dla ponad 1,5 tys. osób, a także opracowanie i pozyskanie dotacji dla wielu projektów współfinansowanych z EFS-u. Współpracujemy z ekspertami MRR oraz ośrodków ROEFS.

O projekcie

Innowacyjnym elementem naszej działalności jest realizowany przez nas projekt pt. „Stworzenie internetowego portalu e-doradztwa zawodowego”. Idea i cele projektu zostały uznane i docenione przez ekspertów PARP-u, co zaowocowało przyznaniem projektowi dofinansowania z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Celem naszej strony jest nowa forma doradztwa zawodowego – poradnictwa kariery w formie e-usługi.  Mamy nadzieję, że niniejsze informacje zachęcą Państwa do korzystania z tego innowacyjnego rozwiązania.

Misja, wizja i cel

Misja KluczDoKariery.pl:

 

„Wspieranie ludzi w planowaniu i podejmowaniu właściwych oraz świadomych decyzji dotyczących ścieżki edukacji i kariery”.

 

Wizja KluczDoKariery.pl:

 

„Dostarczanie ludziom informacji o ich indywidualnych preferencjach i predyspozycjach zawodowych poprzez ogólnodostępne (poprzez Internet) kwestionariusze jak również udostępnianie informacji o rynku pracy i możliwościach edukacyjnych”.

 

Cel:

Ogólnopolski portal - ekspert z dziedziny rozwoju zawodowego i edukacji.

Polityka jakości - ISO 9001

PN - EN ISO 9001:2009

Pliki do pobrania

polityka-jakosci-iso-9001.pdf polityka-jakosci-iso-9001.pdf

Polityka jakości - ISO-9001

Subskrybuj RSS


Płatności obsługuje:
PayU - Bezpieczne płatności internetoweLogo Transferuj.pl

 

loga ue

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Inwestujemy w waszą przyszłość

Copyright © HR System 2010 - 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Ideo CMS Edito powered by: