Zaloguj się

Lista Zawodów

Kategorie

Najpopularniejsze zawody

Najczęciej wyszukiwane

Najpopularniejsze zawody

Grafik

Komentarze i opinie: (0)
Głównym zadaniem grafika jest opracowywanie projektów graficznych zazwyczaj o charakterze informacyjnym, reklamowym, a także artystycznym, a następnie ich realizacja.Graficy zajmują się także tworzeniem etykiet na opakowaniach produktów.

Pracownik biurowy

Komentarze i opinie: (1)
Pracownik biurowy jest zawód jak wskazuje sama nazwa wykonywany w biurze. Jak każdy urzędnik ma określone obowiązki oraz swój image. Z racji, że dany człowiek jest silnie związany z kontaktem miedzy ludzkim musi on zachowywać dane cechy charakteru.

Urzędnik państwowy

Komentarze i opinie: (0)
Urzędnik państwowy to osoba pracująca oraz pełniąca funkcje w administracji publicznej.

Lekarz

Komentarze i opinie: (1)
Osoba posiadająca właściwe kwalifikacje, potwierdzone wymaganymi dokumentami, do udzielania świadczeń zdrowotnych, w szczególności do: badania stanu zdrowia, rozpoznawania chorób i zapobiegania im, leczenia i rehabilitacji chorych itp.

Specjalista ds. zakupów

Komentarze i opinie: (0)
Zapewnienie wsparcia kierownikowi ds. zakupów w pozyskiwaniu dla produkcji materiałów bezpośrednich oraz pośrednich. Pozyskiwanie nowych dostawców, ofert, redukcja kosztów, prowadzenie dokumentacji zakupów.

Programista

Komentarze i opinie: (2)
Osoba, która tworzy programy komputerowe w pewnym języku programowania. Termin ten może odnosić się także specjalisty w jednej dziedzinie programowania. Większość programistów zna co najmniej kilka języków programowania (np. C, C++, Java).
Subskrybuj RSS


Płatności obsługuje:
PayU - Bezpieczne płatności internetoweLogo Transferuj.pl

 

loga ue

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Inwestujemy w waszą przyszłość

Copyright © HR System 2010 - 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Ideo CMS Edito powered by: