Zaloguj się

Katalog zawodów

Zawód: Wróżka

Data dodania: 31-10-2013
Lista profesji jest długa i szeroka! „Jest zawód naukowca, jest i wróżki” – powiedziała rzeczniczka ministerstwa pracy Bożena Diaby w odpowiedzi na sprzeciw naukowców wobec uznania wróżbity, astrologa, refleksologia za zawód. Jednak opłaca się nimi być!

Zawód Dziennikarz

Data dodania: 26-04-2013
Dziennikarz jest zawsze tam, gdzie coś się dzieje, czyli w centrum wydarzeń! Media na bieżąco przekazują informacje z kraju i ze świata. Praca w radiu, telewizji i prasie jest podobna, chociaż obowiązki i narzędzia pracy są zdecydowanie różne.

Zawód DJ - zabawa czy praca?

Data dodania: 28-03-2013
Chcesz mieć nietypową i bardzo oryginalną profesję? Lubisz muzykę i dobrze czujesz się w klimatach dyskotekowych? Zawód DJ jest dla Ciebie idealnym zajęciem. Praca w klubach i dyskotekach ma jednak swoje zalety i wady.

Opis zawodu – Specjalista ds. HR

Data dodania: 26-11-2012
Każdy ma inną osobowość i inne predyspozycje zawodowe, inne pasje i marzenia. Niezależnie jednak od tego wszystkiego ma też w sobie niezwykły potencjał, a jego niewykorzystanie to marnowanie drzemiących w nim możliwości...

Profesja kucharza zyskuje wśród Polaków uznanie

Data dodania: 11-10-2012
Ponad 80% Polaków uważa, że zawód kucharza cieszy się w naszym kraju uznaniem. Jednocześnie, co drugi z nas twierdzi, że aby zostać dobrym kucharzem, należy ukończyć profesjonalną szkołę lub kurs przygotowujący do zawodu.

Rekruter – zawód czy wyzwanie?

Data dodania: 28-09-2012
Rozmowa kwalifikacyjna dla rekrutera wcale nie jest przysłowiową „bułką z masłem". Z jakimi trudnymi sytuacjami musi sobie radzić?

Dietetyku, to właśnie Ty masz zawód z misją

Data dodania: 04-06-2012
Studenci i świeżo upieczeni absolwenci kierunków związanych z żywieniem i zdrowiem człowieka powinni już dziś zainwestować w przyszłość! Polski rynek pracy potrzebuje specjalistów.Z badań wynika, że zapotrzebowanie to będzie rosło przez najbliższych 5 lat
Subskrybuj RSS


Płatności obsługuje:
PayU - Bezpieczne płatności internetoweLogo Transferuj.pl

 

loga ue

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Inwestujemy w waszą przyszłość

Copyright © HR System 2010 - 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Ideo CMS Edito powered by: