Zaloguj się

Więcej pieniędzy na naukę w Polsce.

Aktualności

Więcej pieniędzy na naukę w Polsce.

Data dodania: 14-10-2011

Więcej pieniędzy na naukę w...

51,1% badanych wyraża zgodę na przeznaczenie większej puli środków budżetowych na edukację wyższą. Przeciwnego zdania jest 37,2% Polaków wynika z przeprowadzonego w ramach projektu „Akademickie Mazowsze 2030” badania.

 

Przeszło połowa polaków zgadza się na zwiększenie wydatków z budżetu Państwa na rozwój nauki i szkolnictwa wyższego, nawet jeśli ucierpi na tym opieka zdrowotna, świadczenia socjalne, policja czy wojsko.  

 

„Wyniki naszego raportu pokazują, że rozwój szkolnictwa jest dla Polaków kluczowy i decydujący o rozwoju sytuacji w Polsce. W czasach szukania oszczędności i licytowania się przez ministrów na temat priorytetów, społeczeństwo powiedziało wyraźnie, co dla niego jest ważne! – mówi dr Marek Troszyński, koordynator badania.

Badanie przeprowadzone w ramach projektu „Akademickie Mazowsze 2030” odbywało się w poprzez konsultacje społeczne na grupie 3694 Polaków. Eksperci chcieli przez to poznać nasze zdanie na temat kluczowych kwestii związanych z rozwojem szkolnictwa wyższego w Polsce.

 

Źródło: prnews.pl

lista aktualności
Subskrybuj RSS


Płatności obsługuje:
PayU - Bezpieczne płatności internetoweLogo Transferuj.pl

 

loga ue

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Inwestujemy w waszą przyszłość

Copyright © HR System 2010 - 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Ideo CMS Edito powered by: