Zaloguj się

Strefa rozwoju

Abakus Konsulting Sp. z o.o Sp.k realizuje projekt wsparcia zawodowego dla osób młodych z wojwództwa świetokrzyskiego

Data dodania: 01-07-2016
Przygotowanie i realizacja projektu „Kierunek - praca! Kompleksowy program wsparcia zawodowego dla osób młodych z województwa świętokrzyskiego„ są odpowiedzią na problemy z którymi boryka się ta grupa docelowa

Rusza trzecia edycja programu „Atom dla Nauki”

Data dodania: 14-01-2016
12 stycznia br. startuje kolejna, trzecia już edycja programu „Atom dla Nauki”, ogólnopolskiego projektu informacyjno-edukacyjnego PGE EJ 1, poprzez który Spółka zachęca studentów i kadrę naukową szkół wyższych do bliższego zainteresowania się energetyką.

5 wyzwań dla CFO w 2016 r.

Data dodania: 08-01-2016
Rola CFO ulega wyraźnej ewolucji - z managerów nadzorujących kwestie księgowe stają się liderami zmian w przedsiębiorstwach. W najbliższym czasie dyrektorzy finansowi będą musieli się zmierzyć z 5 wyzwaniami kluczowymi dla ich rosnącej roli w organizacji.

Znamy Placówki Oświatowe Roku 2015

Data dodania: 21-12-2015
Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło laureatów VI edycji konkursu Placówka Oświatowa Roku 2015 w kategoriach: Technikum Roku, Liceum Roku, Gimnazjum Roku, Szkoła Podstawowa Roku oraz Przedszkole Roku.

Konkurs wiedzy GeoTalent rozstrzygnięty!

Data dodania: 23-12-2015
Pięćdziesięciu uczestników, siedem dziedzin, sześciu laureatów i siedmiu zwycięzców - tak w liczbach prezentuje się tegoroczna edycja Konkursu GeoTalent, którego finał odbył się 17 grudnia w Krakowie.

Corning Day na Politechnice Łódzkiej

Data dodania: 17-12-2015
W środę 16 grudnia 2015 r. na Politechnice Łódzkiej odbył się Corning Day, podczas którego zaprezentowany został program współpracy pomiędzy uczelnią a firmą Corning Optical Communications, jednym z jej najważniejszych partnerów.

Jak pisać do sieci i projektować formaty reklamowe online

Data dodania: 11-12-2015
Szkolenie "JAK PISAĆ DO SIECI I PROJEKTOWAĆ FORMATY REKLAMOWE ONLINE - praktyczne aspekty pisania i rozpowszechniania materiałów promocyjnych w internecie"
Subskrybuj RSS


Płatności obsługuje:
PayU - Bezpieczne płatności internetoweLogo Transferuj.pl

 

loga ue

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Inwestujemy w waszą przyszłość

Copyright © HR System 2010 - 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Ideo CMS Edito powered by: